AdBlue потрібен для того, щоб знизити кількість викидів NOx в різних автомобілях, у яких є SCR. Завдання рідини AdBlue в тому, щоб перетворити ці шкідливі речовини в пари і азот, які вважаються безпечними. NOx розташовані в відпрацьованих газах машин з двигунами на дизелі.

Під час цього процесу істотно зменшується кількість викидів оксидів азоту – вони виступають основним джерелом, який забруднює атмосферу. Саме через них у великих містах часто виникає смог. Дослідження показали, що викиди NOx можуть впливати на посилений прояв астми.

У 2005 році законодавство Європи вимагало істотно знизити виробництво вихлопних газів в дизельних транспортних засобах. Виробникам машин, особливо тих, які призначені для перевезення габаритних вантажів, потрібно було в обов’язковому порядку щось вирішувати. У своїй техніці вони модифікували системи, які випускають шкідливі речовини.

Тепер з’являється все більше транспортних засобів, що працюють за рахунок дизельних двигунів, в яких встановлені системи SCR. Наприклад, звичайні авто, трактори і позашляховики.

Програмне відключення системи Adblue у Львові

Компанія MSauto зможе швидко і якісно виконати відключення AdBlue. Наші фахівці проконсультують вас і дадуть цінні поради по експлуатації будь-якого транспортного засобу. Ви можете зателефонувати нам і уточнити, які бувають:

 • легкові автомобілі, на яких можна зробити відключення сечовини Adblue;
 • вантажні автомобілі, на яких можна зробити відключення рідини Adblue.

AdBlue система не вважається небезпечною, адже вона не буде вибухати або горіти. Її класифікують як рідина, яку можна перевозити з мінімальними ризиками. Якщо раптом з необережності хтось пролив її на руки, то досить буде ретельно промити їх звичайною водою.
adblue system finished - Відключення Adblue

Навіщо потрібна система Adblue?

AdBlue вважається досить безпечним продуктом, його легко використовувати. Речовина не є паливною добавкою. Це розчин сечовини AdBlue з очищенням високого ступеня. Його заливають в спеціально призначений бак автомобіля або іншого транспортного засобу. Якщо потрібна дозаправка, про це повідомить індикатор, який розташований на приладовій панелі.

Відключення системи Adblue: навіщо це робити?

Від програмного відключення сечовини безпосередньо залежить те, як буде працювати ваш автомобіль. Завдяки цій процедурі транспортний засіб буде функціонувати:

 • не втрачаючи потужності;
 • без виникнення коду несправності різних видів;
 • не підвищуючи витрати палива;
 • з можливістю задіяти оборотні процеси (при потребі здатність роботи системи SCR реально повністю відновити).

Якщо SCR буде працювати, то це значно зменшить токсичність в вихлопних газах, згідно з нормами EURO V. Дуже важливо провести процедуру видалення Adblue, адже інакше компоненти SCR-системи можуть вийти з ладу.
adblue off - Відключення Adblue

Чим особлива система SCR?

Якщо деталі цієї системи вийдуть з ладу, варто врахувати, що:

 • така ситуація призведе до ремонту, який зазвичай досить витратний (в Україні і зовсім складно знайти для цього відповідних фахівців);
 • транспортний засіб стане менш потужним, його показники можуть знизитися на 40%, а обороти двигуна не перевищуватимуть параметри в 1600 оборотів за хвилину;
 • відключення AdBlue необхідно, адже при поломці SCR сечовина стане дуже небезпечною.

При справності SCR-системи:

 • потрібно заправляти транспортний засіб рідиною Adblue. На просторах України його досить складно дістати, особливо це стосується сечовини хорошої якості, при цьому у неї буде витрата 5-7% від палива;
 • виникає різкий і неприємний запах, який виходить від вихлопу;
 • є резон провести відключення, адже рідина замерзає при -11 і буде токсичною – можливе виникнення хімічних опіків, якщо вона потрапить на шкіру;
 • нагрівається бак з сечовиною, і при цьому виникають аміачні пари. Вдихаючи їх, можна отримати шкірне подразнення або пошкодження слизової очної оболонки;
 • важливо, щоб Adblue не потрапляла на електричну проводку. Якщо раптом це сталося, то неважливо, який дріт це буде – його ОБОВ’ЯЗКОВО необхідно відразу ж відрізати. Сечовина буде поширюватися дуже швидко (на 40 сантиметрів на годину, якщо провід зроблений з міді).

Не знаєте, як зробити відключення Adblue? Зверніться в MSauto!

Проведіть відключення в нашому сервісі, адже це дуже зручно:

 • вашому транспортному засобу нічого не загрожує – його працездатність зовсім не постраждає, адже фахівці не втручатимуться в функціонування блоків управління;
 • ви позбавите себе від зайвих витрат на заправку сечовиною, адже система – повністю відключена;
 • програмне відключення не буде помітне для діагностичних систем;
 • легко сповна окупити витрати на деактивацію SCR. Це можливо через те, що не буде потреби в ремонті або обслуговуванні деталей системи;
 • можна демонтувати компоненти SCR-системи і продати їх при бажанні;
 • реально встановити AdBlue емулятор з програмним кодом справної системи рідини.

Замовте послуги MSauto у Львові і області, якщо ви дійсно дбаєте про свій автомобіль. Ми обов’язково забезпечимо для вас його працездатність і безпеку експлуатації.

0
Клієнтів
0
годин тюнінгу
0
Чашок кави
0
Всього проектів
0
Замірів
asa-performance.com