Чіп тюнінг з вимірами на професійному динамометричномму стенді.

Чіп-тюнінг – це налаштування режимів роботи електронних контролерів шляхом корекції внутрішніх керуючих програм (firmware). В основному поняття застосовується для позначення корекції програми блоку управління двигуном автомобіля з метою збільшення потужності.

Наша компанія пропонує професійний чіп тюнінг двигуна у Львові для поліпшення динамічних характеристик Вашого авто. Даний процес можна умовно розділити на кілька етапів:

  • Оцінка загального технічного стану автомобіля

    Оптимальний варіант – замір на динамометричному стенді. Це дозволить оцінити відповідність значень потужності і крутного моменту, заявлених виробником, а також виключить ймовірність того, що автомобіль вже був «зачіпований» попереднім власником. У разі виявлення несправності, наприклад, в разі недостатнього наддуву, в першу чергу необхідно зайнятися усуненням проблеми. Велике значення має також якість використовуваного палива.

  • Зчитування оригінальної програми (прошивки) з контролера (блоку управління)

    Дана процедура може проводитися через стандартний діагностичний роз’єм OBD2, або безпосередньо зі зняттям і вскриттям блоку управління двигуном. Найбільш доцільним є перший варіант, при ньому виключений варіант пошкодження блоку управління. Для зчитування і запису програми блоку управління використовується найсучасніше обладнання та програмне забезпечення, що дозволяє нам працювати з переважною більшістю сучасних автомобілів. Оригінальна прошивка зберігається в нашій базі даних і в разі необхідності може бути записана у автомобіль.

IMG 0480 - Чіп тюнінг
0
Клієнтів
0
годин тюнінгу
0
Чашок кави
0
Всього проектів
0
Замірів