Каталізатор впливає на те, чи відповідає ваш автомобіль стандартам викидів. У сучасних автомобілях з’явилося, коли стандарти щодо складу вихлопних газів були затягнуті. Її завданням є видалення токсичних частинок, що містяться у вихлопі. Існує значний попит на видалення каталізатора Львів відповідно має багато пропозицій. Наприклад, автосервіс MSauto надає якісні послуги.
У вашому автомобілі може бути керамічний або металевий каталізатор. Як будь-яка частина в машині, вона може виявитися зношеною або пошкодженою. Вона чутлива до їзди на невеликих відстанях або до неправильно встановленої установки LPG.

Видалення каталізатора у Львові

Каталізатор також може негативно вливати на паливо. Це відбувається, коли система запалювання вашого автомобіля виходить із ладу. Розбитий турбокомпресор, через який нафта потрапляє у вихлопну систему, також може сприяти пошкодженню.
Опалена нафта пошкоджує картридж каталізатора через підвищення температури вихлопних газів. Деякі вважають, що видалення каталізатора неможливе, бо це важливий елемент транспортного засобу. Але якщо автомобіль перебуває в хорошому стан, і діагностика не показує нічого поганого, то не варто турбуватися.

im1 - Відключення контролю каталізатора

Заміна каталізатора: видалити або залишити?

Видалити каталізатор краще, ніж замінити його на новий. При заміні значно погіршуються екологічні характеристики машини. Також зменшується термін служби глушника через те, що полум’я з двигуна проходить крізь нього більш активно (у порівнянні з каталізатором).

im2 - Відключення контролю каталізатора

Ціна видалення каталізатора

Автосервіс MSauto надасть вам якісні послуги із видалення каталізатора. Наші спеціалісти швидко здійснять роботу за доступною ціною. Зверніться до нас, якщо вам потрібно видалити каталізатор. Ми проконсультуємо вас щодо цього й виконаємо потрібний обсяг робіт.

0
Клієнтів
0
годин тюнінгу
0
Чашок кави
0
Всього проектів
0
Замірів
dtsmod.com