Оплата
Ми приймаємо платіжні картки Visa та MasterCard

Оплатити можна на сторінці додавання файлів після заповнення всієї необхідної інформації, а також у розділі «Мої файли» для файлів зі статусом «Нові».

Ви можете завантажити файл відразу після оплати (якщо всі вибрані дії обробляються автоматично)

Також є можливість оплатити замовлення перерахуванням коштів на банківську картку. Будь ласка, зв’яжіться з нами, щоб вибрати зручний спосіб

Доставка
Ви можете отримати замовлення, завантаживши оброблений файл з особистого кабінету в розділі «Ваші файли».

Для файлів зі статусом «готовий» доступне посилання для завантаження. Ви можете завантажити файл скільки завгодно разів.

На даний момент ми не доставляємо файли іншим способом.

Повернення коштів
У разі незадовільного результату ми гарантуємо повернення 100% сплачених вами коштів протягом 30 днів з дати обробки файлу

Протягом 30 днів ви маєте право зв’язатися з нами та повідомити про можливу проблему. Ми гарантуємо виправлення файлу, який ви замовили, у разі таких проблем, якщо виявиться, що повідомлені проблеми викликані нашим файлом. Для проведення дистанційної діагностики та виявлення факту проблеми клієнту можуть знадобитися фото та відеоматеріали.

Якщо вирішити спірне питання неможливо, ви можете подати заявку на повернення всієї суми. Звернення буде розглянуто протягом 14 днів з дня його надходження.

У разі надання неповної або завідомо неправдивої інформації, а також у разі надання матеріалів у викривленому вигляді ми маємо право відмовити вам у компенсації.

Ми надзвичайно зацікавлені в тому, щоб кожен наш клієнт був задоволений результатом і завжди робимо все можливе, щоб кожен клієнт став постійним.

0
Клієнтів
0
годин тюнінгу
0
Чашок кави
0
Всього проектів
0
Замірів
dtsmod.com