Обов'язкове поле

Дякую пацанам з MS auto за професійний підхід, належне ставлення до своєї роботи та чесність до клієнтів.

Orest
Audi a4
2004
Замір,підготовка до чіпування.

Хороший сервіс, зробили все акуратно, прошивка хороша. А найбільша перевага звісно стенд — у Львові більше ні в кого не зустрічав. Можна перевірити результати наочно.

Едвард
Citroen C3 Picasso
2014
Чіп тюнінг 118 к.с.

Результат перевершив сподівання. Незважаючи на проблеми, що виникли після чіповки, результатом зодоволений. Зразу після процесу довелося поміняти зчеплення, оскільки старе не витримувало утвореного великого крутного моменту. В підсумку: машина почала їхати по-новому, ніби дихати на повні груди.

Василь
Volkswagen
2010
Чіп тюнінг, програмне відключення клапана EGR

Дуже задоволений виконаною роботою , результат перевершив очікування. Хлопці професіонали своєї роботи. Навіть не сумнівайтесь , звертайтесь в MS auto . Дуже вдячний ,успіхів у вашій роботі.

Саша
BMW 316D
2012
Програмне та механічне видалення сажового фільтра

МОЛОДЦІ !!!

Ярослав
Skoda Ortavia RS
2011
Виправили чужі помилки +підняли грамотно потужність.

Результатом задоволений. Все зроблено грамотно та професійно. Потужність реально збільшилась, розхід зменшився в середгьому на 800 грам. Ціна середньоринкова, але бонус — замір потужності на стенді. Рекомендую! Побажання — організуванти більш оперативну роботу механіка. Удачі.

Сергій
Skoda Octavia A5 FL 2.0TDI DSG6 4x4
2011
Механічне видалення сажовика, програмне відключення EGR, збільшення потужності

Приріст потужності непоганий, машина почала їхати по іншому: HP: 130->162 Nm: 320->384 Але після чудової роботи майстра з видалення сажевого виявились такі наслідки, після яких машина почала стояти по іншому (в сервісі): Поломаний ШРУС. Поломаний підшипник ступиці. Необхідність заміни датчика ABS. Поломана стойка стабілізатора. Не поставлені на місце кронштейни кріплення сажевого. Вирізаний каталізатор, планувалось видалення тільки сажевого (в банці стоїть і сажевий фільтр і каталізатор), при тому не вирізали сітку, яка відірвалась і почала тарабанити, і в кінці кінців застряла на вихлопі. Відірваний теплообмінник. В машину до цього майстра ніхто не лазив, хлопці відмовляються від результату роботи, хоча проблеми проявляються… Read more «Приріст потужності непоганий, машина почала»

Сергій
Renault Megane 1.6 dci
2012
Чіп тюнінг, програмне відключення клапана EGR, та механічне видалення сажевого фільтра

Дякую MS Auto Профейно і швидко все зробили і якісно Рекомендую багаьом звертатись Пацанам процвітання і ще більше клієнтів

Тарас
Skoda A 5
2012
Видалення сажнвого фільтра і відключення EGR

Я дуже задоволений роботою MSauto.

Олександр
Passat
2002
Stage1
Back to top