dpf off msautojpg - Відключення сажевого фільтра (DPF/FAP)

Видалення сажового фільтра Львів

Це дійсно потрібна процедура, і от чому. Частинки сажі й попелу потрапляють до фільтра. Коли він заповнюється до потрібного рівня, електроніка повідомляє про необхідність спалювати домішки. Форсунки дають збільшені дози палива, температура вихлопу підвищується, сажа і зола спалюються – і все, ніби, повертається до норми.
Однак це відбувається лише тоді, коли автомобіль експлуатується в умовах змінних доріг – як у місті, так і на маршруті. Процес випалу фільтра вимагає декількох хвилин їзди на постійній високій швидкості, що можливо тільки під час швидкого руху. У місті такої можливості практично немає. Якщо автомобіль використовується тільки на короткі відстані, процес спалювання ніколи не буде завершений.
Сажовий фільтр буде заповнюватися вище норми. Коли нафта ставатиме більш рідкою, то втрачатиме свої властивості, і її рівень підвищуватиметься. Відповідне керування на приладовій панелі означає, що потрібне відключення сажового фільтра. Не можна його ігнорувати: краще одразу їхати за місто та робити досить довгу подорож із рекомендованою швидкістю.
Якщо ви цього не зробите, то потрібно видалити фільтр в умовах майстерні і замінити масло на нове. Компанія MSauto зможе якісно видалити сажовий фільтр у Львові для того, щоб ваш автомобіль був справним.
Відмова від видалення сажових фільтрів призводить до негативного сценарію: повністю засміченого дизельного фільтра твердих частинок. Тоді двигун працює тільки в аварійному режимі, а фільтр терміново потрібно замінити на новий. Проблеми з фільтром з’являються в різних прогонах залежно від моделі автомобіля і способу його використання. Деколи сажовий фільтр працює навіть 250-300 тисяч кілометрів, а іноді починає забруднюватися понад норму вже через кілька тисяч кілометрів.

Видалення сажового фільтра (DPF/FAP)

Фільтри, що встановлюються у вихлопних системах дизельних двигунів, відомі під абревіатурою DPF (із англійської – “дизельний фільтр твердих частинок”) або FAP (із французької – “filtre a particules”).
Величезна кількість водіїв використовують автомобілі на невеликі відстані. Зазвичай їм потрібні машини лише для поїздок на роботу або в школу. Саме ці автомобілісти найбільше страждають від проблем, пов’язаних із фільтром твердих частинок. Вони шукають можливість видалення цього фільтра, щоб бути впевненими у справності транспортного засобу.
З цим усе доволі просто, оскільки ринок пристосувався до реалій, і багато компаній пропонують відповідні послуги. Наприклад, MSauto надає послуги у Львові якісно, швидко та за доступною ціною.

Ціна видалення сажового фільтра

Вартість може варіюватися у різних компаній, але загалом вона є цілком прийнятою за якісно надані послуги.
Вже на етапі вибору автомобіля, потрібно подумати про те, чи дійсно потрібен турбодизель, чи, може, краще вибрати бензинову версію. І якщо ми вже купуємо дизельний автомобіль, то повинні прийняти присутність фільтра та дотримуватися рекомендацій, які гарантують його безперебійну роботу.

P0470 – Exhaust pressure sensor malfunction
P0471 – Exhaust pressure sensor range/performance
P2002 – DPF efficiency below threshold (Bank 1)
P2003 – DPF efficiency below threshold (Bank 2)
P2031 – Exhaust gas temperature sensor circuit (bank 1 sensor 2)
P2032 – Exhaust gas temperature sensor circuit low (bank 1 sensor 2)
P2033 – Exhaust gas temperature sensor circuit high (bank 1 sensor 2)
P2034 – Exhaust gas temperature sensor circuit (bank 2 sensor 2)
P2035 – Exhaust gas temperature sensor circuit low (bank 2 sensor 2)
P2036 – Exhaust gas temperature sensor circuit high (bank 2 sensor 2)
P242F – Dpf restriction – Ash accumulation
P244A – DPF differential pressure too low (Bank 1)
P244B – DPF differential pressure too high (Bank 1)
P2452 – DPF pressure sensor A circuit
P2453 – DPF pressure sensor A circuit range/performance
P2454 – DPF pressure sensor A circuit low
P2455 – DPF pressure sensor A circuit high
P2458 – DPF regeneration duration
P2459 – DPF regeneration frequency
P2463 – DPF Restriction – Soot accumulation

0
Клієнтів
0
годин тюнінгу
0
Чашок кави
0
Всього проектів
0
Замірів
dtsmod.com